CONFERINȚA - Perspective privind politica socială europeană și politicile de protecția copiilor și a familiei

Am lansat Secţiunea de Cariere dedicată studenţilor şi masteranzilor FSAS. Vizitaţi sectiunea Cariere pentru anunţuri actualizate de angajare (joburi part-time sau internship-uri) adecvate specializării. Aici regăsiţi sugestii şi instrumente pentru orientare şi consiliere în carieră.
Dă „start” sau „upgrade” carierei tale! PentruFacultatea de Sociologie și Asistență Socială, ca partener al Fundației Internaționale pentru Copil și Familie „Dr. Alexandra Zugrăvescu”, rețeaua EURODIR, FONPC, UNICEF şi partenerii săi, organizează seminarul ce se va desfășura la București, în intervalul 16 - 17 martie 2017, având ca temă “Franța-România - perspective privind politica socială europeană și politicile de protecție a copiilor și a familiei”.ca munca ta să fie pasiunea ta!