Decanat

1.jpg

DECAN:

Prof. dr. Doru Buzducea 

Leadership si management, reprezentare si imagine, coordonare si dezvoltare institutionala

Contact: doru.buzducea@gmail.com

Website: https://dorubuzducea.ro

  

 

 PRODECANI

darie-cristea.jpg
Conf. dr. Darie Cristea 

Organizare și planificare, calitate, relația cu mediul social și de afaceri

Contact: darie.c.cristea@gmail.com

 

 smarandawitec.jpg
Lect. dr. Smaranda Witec 

Relații internaționale, conferințe, evenimente, social media

Contact: smaranda.witec@gmail.com

 

 liviu-chelcea.jpg
Prof.dr. Liviu Chelcea 

Programe de studii, cercetare științifică, campanii de promovare instituțională

Contact: liviu.chelcea@sas.unibuc.ro

 

  

 

screen-shot-2020-02-11-at-124654-am.png Lect.dr. Claudia Constantinescu 

Școlaritate/acte de de studii, studenți, cazări, burse

Contact: claudia.constantinescu@sas.unibuc.ro

 

 

 

 

DIRECTORI DEPARTAMENTE:

gabriel-jderu.png         

Prof. dr. Gabriel Jderu 

Departamentul Sociologie

Contact: gjderu@yahoo.com

 

 
 adriandan.jpg
Conf.dr. Adrian Nicolae Dan 

Departamentul Asistenţă Socială

Contact: adrian.dan@sas.unibuc.ro

 


cosima-rughinis.jpg

Prof.univ.dr. Cosima Rughinis

Şcoala Doctorală 

Contact: cosmina.rughinis@sas.unibuc.ro


 
paula-07-08-2935.jpgConf. dr. Paula Tufis

Responsabil Erasmus
 
 
Panduri nr 90, Biroul 106

 

ADMINISTRATOR-ȘEF:

Carmen Donciu

Contact: carmen.donciu@sas.unibuc.ro


SECRETAR-ȘEF:

Monica Badea

Contact: mon.badea@gmail.com

Domenii de studii

sociologie
resurse-umane
antropologie
asistenta-sociala