Decanat

ttp8.png

DECAN:

Prof. dr. Doru Buzducea (n. 1972)

Leadership si management, reprezentare si imagine, coordonare si dezvoltare institutionala

Contact: doru.buzducea@gmail.com

Website: https://dorubuzducea.ro

  

 

PRODECANI

gabriel-jderu.jpg

Prof. dr. Gabriel Jderu (n. 1974)

Programe de studii, cercetare stiintifica, buget/finante, Social Media

Contact: gjderu@yahoo.com

 

valentinarujoiu.jpg

 

Conf. dr. Valentina Rujoiu (n. 1978)

Scolaritate/acte studii, raportari anuale si indicatori, cazari studenti

Contact: valentinarujoiu@yahoo.com

 

smarandawitec.jpg
Lect. dr. Smaranda Witec (n.1977)

Comunicare si evenimente, formare profesionala si relatia cu studentii, relatii internationale, targul educatiei

Contact: smaranda.witec@gmail.com

darie-cristea.png
Conf. dr. Darie Cristea (n. 1980)

Concursuri didactice, calitate, relatia cu mass-media si mediul de afaceri, organizare conferinte

Contact: darie.c.cristea@gmail.com

 
 DIRECTORI DEPARTAMENTE:

 liviuchelcea.jpg
Prof.dr. Liviu Chelcea (n. 1974)

Departamentul Sociologie

Contact: liviu.chelcea@sas.unibuc.ro

 


 adriandan.jpg
Conf.dr. Adrian Nicolae Dan (n. 1972)

Departamentul Asistenţă Socială

Contact: adrian.dan@sas.unibuc.ro

 



cosima-rughinis.jpg

Prof.univ.dr. Cosima Rughinis

Şcoala Doctorală 

Contact: cosmina.rughinis@sas.unibuc.ro

 

 
ADMINISTRATOR-ȘEF:

Carmen Donciu

Contact: carmen.donciu@sas.unibuc.ro


SECRETAR-ȘEF:

Monica Badea

Contact: mon.badea@gmail.com

Domenii de studii

sociologie
resurse-umane
antropologie
asistenta-sociala