Rezultate admitere master iulie 2024

Mai jos găsiți rezultatele pentru programele de master (iulie 2024). Aveți nevoie de numărul de dosar din aplicația de admitere pentru a vă căuta pe liste în coloana Număr legitimație. Este nevoie să vă căutați pe listele tuturor programelor la care v-ați înscris pentru a vedea rezultatul pentru programul respectiv.

Contestațiile se pot depune în 22 și 23 iulie. Singura notă care se poate contesta este cea de la eseu. După ce această notă va fi publicată în aplicația de admitere, în contul de candidat, veți primi un email.

Confirmările încep din 23 iulie 2024 și continuă până pe 26 iulie, între orele 9.00 – 14.00. Confirmările se realizează cu prezență fizică în sediul din Bd. Schitu Măgureanu nr. 9, București:

- dacă v-ați înscris cu dosar la facultate, atunci este nevoie:

1. să generați fișa de înscriere din aplicație,

2. aduceți contractul de studii completat (link către modelul de contract de studii – contract și două anexe),

3. să aduceți fișa de confirmare completată (link către modelul de fișă pentru confirmarea locului sau la buget, sau la taxă),

4. să achitați taxa de înmatriculare de 50 de lei (transfer bancar sau la casieria facultății).

- dacă v-ați înscris complet online, atunci este nevoie:

1. generați fișa de înscriere din aplicație,

2. să aduceți toate documentele încărcate în aplicație copie și original (pentru certificare conform cu originalul),

3. aduceți contractul de studii completat (link către modelul de contract de studii – contract și două anexe),

4. să aduceți fișa de confirmare completată (link către modelul de fișă pentru confirmarea locului sau la buget, sau la taxă),

5. să achitați taxa de înmatriculare de 50 de lei (transfer bancar sau la casieria facultății).

Cine confirmă loc finanțat la buget trebuie să aducă în original diploma de Bacalaureat, diploma de licență și suplimentul de diplomă sau adeverința de licență pentru promoția 2024.

Mai multe informații găsiți pe următorul link, la pagina 5. https://sas.unibuc.ro/assets/15-07-fsas-admitere-master-2024-site.pdf

Pentru programele de masterat, puteți suna pentru informații suplimentare la:

Dana Alecsa 021.305.97.47, Mirela Anghelescu 021.305.97.45 sau Simona Ghiță 021.305.97.53

Liste rezultate Devianta sociala si criminalitate iulie 2024

Liste rezultate Managementul resurselor umane iulie 2024

Liste rezultate Sociologia consumului si marketing iulie 2024

Liste rezultate Sondaje de opinie, marketing si publicitate iulie 2024

Liste rezultate Studii de securitate iulie 2024

Liste rezultate Cercetare sociologica avansata iulie 2024

Liste rezultate Cercetare in sociologie (limba engleza Research in Sociology) iulie 2024

Liste rezultate Politici publice si management în administrația publică iulie 2024

Liste rezultate Consiliere în asistență socială iulie 2024

Liste rezultate Grupuri de risc si servicii sociale de suport iulie 2024

Liste rezultate Managementul serviciilor sociale si de sănătate iulie 2024

Liste rezultate Prevenirea si combaterea consumului ilicit de droguri iulie 2024

Liste rezultate Probațiune iulie 2024

Felicitări tuturor pentru rezultatele obținute și sperăm să vă alăturați în comunitatea noastră academică!