Informații importante privind începerea anului universitar 2020-2021

Conform deciziei Consiliului Facultății din data de 7 septembrie 2020, pe semestrul I al anului universitar 2020-2021, activitățile didactice (cursuri, seminarii, laboratoare) se vor desfășura online, conform orarului publicat pe site-ul facultății (vezi secțiunea Studenți), pe cele două platforme de videoconferințe agreate de către Universitatea din București, Google Meet și MS Teams. Cu aproximativ 15 minute înainte de începerea cursului/seminarului, veți primi pe adresa de email un link ce vă va permite, prin accesare, participarea la cursuri și seminarii. Aveți nevoie de un calculator (desktop sau laptop), o tabletă sau un smartphone echipate cu microfon și cameră video funcționale.

Detaliile privind structura și conținutul cursurilor/seminariilor le veți discuta cu fiecare profesor în parte.