Decan:




Prof. dr. Doru Buzducea (n. 1972)


Leadership si management, reprezentare si imagine, coordonare si dezvoltare institutionala

Contact: doru.buzducea@gmail.com

Prodecani:




Prof. dr. Gabriel Jderu
(n. 1974)


Programe de studii, cercetare stiintifica, buget/finante, Social Media

Contact: gjderu@yahoo.com







Conf. dr. Valentina Rujoiu (n. 1978)


Scolaritate/acte studii, raportari anuale si indicatori, cazari studenti

Contact: valentinarujoiu@yahoo.com



Lect. dr. Smaranda Witec (n.1977)


Comunicare si evenimente, formare profesionala si relatia cu studentii, relatii internationale, targul educatiei

Contact: smaranda.witec@gmail.com



Conf. dr. Darie Cristea (n. 1980)


Concursuri didactice, calitate, relatia cu mass-media si mediul de afaceri, organizare conferinte

Contact: darie.c.cristea@gmail.com

Directori Departamente:







Prof.dr. Liviu Chelcea - Departamentul Sociologie (n. 1974)


liviu.chelcea@sas.unibuc.ro









Conf.dr. Adrian Nicolae Dan - Departamentul Asistenţă Socială (n. 1972)


adrian.dan@sas.unibuc.ro







Prof.univ.dr. Cosima Rughinis - Şcoala Doctorală

cosmina.rughinis@sas.unibuc.ro

Administrator-şef:

Carmen DONCIU
carmen.donciu@sas.unibuc.ro

Secretar-şef:

Monica BADEA
mon.badea@gmail.com

Important